środa, 27 września 2017

Moja Lady Jane (Konkurs!) [27.09-25.10.2017]

Doskonale wiecie, jak bardzo przypadła mi do gustu historia o lady Jane Grey, która ostatnimi czasy podbiła serca mnóstwa blogerów i booktuberów! Jeśli tego nie wiecie, ogromnie zapraszam Was do przeczytania recenzji, która znajduje się właśnie tutaj

Dzisiaj (dzięki mojej gapowatości) mam dla Was do rozdania jeden egzemplarz tej cudownej powieści. Pomińmy więc moment, w którym jedną książkę dostaję, a potem wygrywam drugą, dokładnie taką samą, bo jestem nieuważnym ślepcem. Regulamin konkursu

1. Organizatorką konkursu jest właścicielka bloga "Heavy Books".


2. Sponsorem nagrody jest organizatorka i to właśnie ona pokrywa koszty przesyłki. 
3. Nagrodą w konkursie jest jeden nowy egzemplarz książki Moja Lady Jane autorstwa Cynthii Hand, Brodi Ashton oraz Jodi Meadows

4. Do konkursu może zgłosić się każdy, kto:

a) publicznie zaobserwuje blog"Heavy Books"

b) ma adres korespondencyjny na terenie Polski
c) polubi fanpage "Isabelle West" (nie jest to konieczne, ale będzie mi bardzo miło)
d) odpowie na pytanie konkursowe

5. Konkurs trwa od ​27 września do 25 października 2017 roku do godziny 23:59

6. Zwycięzcą zostanie osoba, której odpowiedź na pytanie konkursowe najbardziej mnie zachwyci. Zwycięzcę wybiera organizatorka. 
7. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 7 dni od czasu zakończenia konkursu. 
8. Organizatorka skontaktuje się ze zwycięzcą poprzez adres email. Jeżeli nie dostanę odpowiedzi w ciągu tygodnia, wybieram nowego zwycięzcę.

8. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych /Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm./

9. Wzór zgłoszenia:

Obserwuję jako:

E-mail: 

Lubię fanpage jako:
Zadanie konkursowe:

Zapoznałam/-em się z regulaminem.

10. Wszystkie sprawy nieregulowane regulaminem, rozstrzyga organizatorka.

11. Aby konkurs się odbył, musi się zgłosić min. 5 osób.Zadanie konkursowe jest następujące: Gdybyś mógł być zwierzęciem przez jeden dzień, w jakie byś się zamienił i dlaczego?
Życzę wszystkim powodzenia, a w razie pytań, zapraszam do kontaktu. 

18 komentarzy:

 1. Obserwuję jako: DOŚKA
  E-mail: dominika.dolecka@onet.pl
  Lubię fanpage jako: Dominika Dolecka
  Zadanie konkursowe: W jakie zwierzę bym się zamieniła? Oczywiście w PANDĘ! Głównie chyba dlatego, że są niesamowicie urocze i piękne, a że mi brakuje obu tych cech (no cóż), to chociaż przez jeden dzień mogłabym się taka poczuć. Poza tym, kto nie kocha pand? Przez te kilka godzin byłabym zasłodzona za wszystkie czasy (ale z nikim nie musiałabym rozmawiać, bo tylko jadłabym bambusiki i pięknie wyglądała, mi to odpowiada), trochę pośmiałabym się z zachwycających się nade mną człowieków, a na koniec wróciła do swojego ciała i braku bycia uroczym i pięknym. Dzień idealny, czyż nie? Dlatego wybrałabym pandę, kocham pandy.
  Zapoznałam/-em się z regulaminem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Obserwuję jako: Darka4204_
  E-mail: daria.brodzicka@wp.pl
  Lubię fanpage jako: Daria Brodzicka
  Zadanie konkursowe: Najpierw pomyślałam, że chciałaby być lamą, bo ja i moi znajomi zawsze twierdziliśmy, że taka ze mnie lama, to by była taka historia jak Kuzco w "Nowe szaty króla" :D. Ale po przemyśleniu sprawy doszłam do wniosku że wolałabym być ptakiem na przykład czaplą albo żurawiem. Po pierwsze dlatego że zawsze marzyłam o tym aby mieć skrzydła i móc latać, a po drugie bo mogłabym, w końcu od dłuższego czasu poczuć się wolna, nie mieć obowiązków i zmartwień. Odleciałabym gdzieś daleko i podziwiała piękne widoki (mógłby być potem problem z powrotem pieszo ale warto by było;) ).

  OdpowiedzUsuń
 3. Obserwuję jako: Kasia Ces

  E-mail: rentilka90[at] gmail.com

  Lubię fanpage jako: Kasia Ces

  Zadanie konkursowe:

  Zwierzęciem, które najlepiej mnie odzwierciedla jest chyba leniwiec. Choć ciężko mi się do tego przyznawać, to nie ukrywajmy, nie ma drugiej osoby bardziej ode mnie leniwej, która wszystkie obowiązki zostawia na później, a największym marzeniem jest ciągle spanie, odpoczywanie i jedzenie :) Gdybym znalazła się w świecie, w którym zmieniałabym się w jakiegoś zwierzaczka, to niechybnie padłoby właśnie na leniwca. Przemawia za nim również ten obłąkańczy uśmiech, który nie schodzi z jego pyszczka. U mnie jest podobnie. Mam nawet zdjęcie, na którym uśmiecham się przez sen. Cieszą mnie drobnostki, a w dobry nastrój wprawia mnie kilka minut dłuższego snu :D No i jeszcze paznokcie. To też mamy wspólne ;)

  Zapoznałam się z regulaminem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Obserwuję jako: Ewelina Łukawska
  E-mail: ewelina.ambroziak@gmail.com
  Lubię fanpage jako: Ewelina Łukawska
  Zadanie konkursowe: Jeśli miałabym taką możliwość chciałabym być kotem. Czemu? Mogłabym chodzić własnymi ścieżkami, wspinać się na drzewa i oglądać piękne widoki. Do tego koty mają aż 7 żyć!:) Czego chcieć więcej?:)
  Zapoznałam/-em się z regulaminem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Obserwuję jako: Julia Anka Szostak
  E-mail: julia1321@onet.pl
  Lubię fanpage jako:Julia Anka Szostak
  Zadanie konkursowe: Wybrałabym kota <3 bo kocham te zwierzęta najbardziej, są milutkie do futerka tak miło się przytulić zwłaszcza że o higienę sam dba :D . Łasiłabym się, ocierała o nogi mojego właściciela, który troszczyłby się o mnie, jeść dawał smakołyki, bawił się i brał mnie na kolana , a może nawet zasypiałabym z nim w łóżku. Nie miałabym zmartwień, nikt by na mnie nie polował, jedzonko i dach nad głową oby był , spałabym sobie słodko przez większość dnia .
  Zapoznałam się z regulaminem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Obserwuję jako: Gabriela Mac
  E-mail: mac.gabriela@o2.pl
  Lubię fanpage jako: Gabriela Mac
  Zadanie konkursowe:
  Chciałabym być mrówką. To byłoby takie niezwykłe. Mogłabym podnosić rzeczy ważące nawet 1000 razy więcej ode mnie i to mając takie małe łapki! Mogłabym poznać struktury mrowiska i eksplorować długie korytarze. Mrówki to jedne z najciekawszych stworzeń. Przecież niektóre gatunki mrówek zbierają kawałki żywicy, by następnie po niej chodzić. Żywica używana jest jako antybiotyk, która dzięki swoim właściwościom bakteriobójczym chroni ciała mrówek przed zarazkami. Kto nie chciałby być kilkumilimetrową- prawie że- geniuszem? Dzięki największemu mózgowi wśród owadów zostałabym owadzim królem, niczym lew w dżungli, tyle że bez zabijania antylop czy innych zacnych zwierząt. Kto wie, może byłabym akurat tym gatunkiem, po ugryzieniu którego łzy stają w oczach największych twardzieli? ;) Dodatkowo przeżyłabym jedyną w swoim rodzaju przygodę uciekając przed kroplami deszczu, niewiele osób może się pochwalić takim osiągnięciem. W mrówkę zamieniłabym się zapewne w święta Bożego Narodzenia- przynajmniej skorzystałabym na tak licznej rodzinie- tyle prezentów :D.
  Zapoznałam się z regulaminem.

  OdpowiedzUsuń
 7. Obserwuję jako: księgozbiór kasiny
  E-mail: ksiegozbiorkasiny@gmail.com
  Lubię fanpage jako: księgozbiór kasiny
  Zadanie konkursowe: Na jeden dzień mogłabym być gołębiem! Po pierwsze oglądanie panoramy otaczającego świata z lotu ptaka byłoby genialnym przeżyciem, a po drugie czy ktoś z nas odpuściłby sobie przyjemność uprzykrzenia życia tym ludziom (którzy nas ciągle przeganiają) przez spuszczenie na nich odpowiednich "min"?!:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Obserwuję jako: Katarzyna Iwańczak
  E-mail: kki13@interia.pl
  Lubię fanpage jako: Katarzyna Iwańczak
  Zadanie konkursowe: Chciałabym na jeden dzień zostać moim psem, aby go zrozumieć:)
  Gdy odszedł mój pierwszy piesek, bardzo brakowało mi długich spacerów. Dwa miesiące później był już ze mną Pako, pies tej samej rasy i zdawało mi się z tym samym charakterem. Myślałam, że spacer to podstawa, że wszystkie psy to lubią, ale chyba się myliłam:) Czasami chciałabym naprawdę dowiedzieć się, o co do licha mu chodzi:)


  Zapoznałam się z regulaminem.

  OdpowiedzUsuń
 9. A co tam, też spróbuje. :p

  Obserwuję jako: Araxara
  E-mail: a.greda@tlen.pl
  Lubię fanpage jako: Adrianna Araxara Gręda
  Zadanie konkursowe:
  Jakim zwierzęciem bym była? U mnie opcji jest kilka - sową, kotem albo leniwcem.
  Dlaczego?
  Już tłumaczę.
  Sową, ponieważ jak wiadomo sowa jest alegorią mądrości, wiedzy i książek, a jak wiadomo, jestem strasznym molem książkowym. :P Do tego są pięknymi stworzeniami o cudnym umaszczeniu I slicznych oczach. Sowy prowadzą też nocny tryb życia, czyli tak jak ja ostatnio. :P
  Kotem, dlatego że koty chodzą własnymi ścieżkami, sa niezależnie, lubią spać długo, potrafią być wredne i humorzaste. To druga strona mnie, gdy źle się czuje mam "humorki". :p Do tego koty są śliczne, miziaste i puffciaste. Kto nie lubi kotów? *meow*
  A na koniec leniwcem. Dlatego, że potrafię być tak leniwa jak te zwierzęta. :P I sa urocze. Mają fajowe pysie. I nic nie muszą robić. Ich jedynym problemem jest to czy wiszą rowno. :")

  Zapoznałam się z regulaminem.

  OdpowiedzUsuń
 10. Obserwuję jako: Angelika Midzio
  E-mail: amidzio1713@gmail.com
  Lubię fanpage jako: Angelika EM
  Zadanie konkursowe: Gdybym mogła stać się na jeden dzień zwierzęciem, wybrałabym ptaszka - kosa. Chciałabym zaobserwować świat właśnie z lotu ptaka, to musi być niesamowity widok ♥ Poza tym, ciężko jest wyobrazić sobie jakie niebezpieczeństwa i trudności w zdobyciu pożywienia czyhają na tak małą istotę. By to zrozumieć trzeba przeżyć to na własnej skórze. Ponadto, chciałabym umilić czyjś poranek delikatnym śpiewem jaki wydaje z siebie kos. Może dzięki temu ktoś uśmiechnąłby się, miał lepszy humor, zwrócił uwagę na piękno otaczającego świata i przyrody. :)
  Zapoznałam się z regulaminem.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 12. Obserwuję jako: Karolina Xyz.
  E-mail: 16carolajna16@wp.pl
  Lubię fanpage jako: Karolina K.
  Zadanie konkursowe: Gdybym mogła być zwierzęciem przez jeden dzień to zamieniłabym się w wiewiórkę. Od zawsze fascynują mnie te maleńkie stworzenia, które są sprytne i niezwykle urocze. Mogłabym wtedy spędzić cały dzień w lesie, skakać po gałęziach drzew i obserwować z tej perspektywy ludzi. Starałabym się zgromadzić jak najwięcej zapasów, znalazłabym jakąś przytulną dziuplę, w której mogłabym odpocząć po całym dniu. No i w końcu mogłabym zobaczyć jak się czuję w rudym kolorze, który od dawna mnie korci, ale nie wiem jakbym się w nim czuła i do tej pory się na niego nie odważyłam. ;)
  Zapoznałam się z regulaminem.

  OdpowiedzUsuń
 13. Obserwuję jako: Kaska K
  E-mail: kaskak2003@interia.pl
  Zadanie konkursowe:
  Trochę egoistycznie podejdę do zadania, ale skoro mogę wybrać w co chciałabym zamienić się na jeden dzień - byłaby to złota rybka z baśni braci Grimm. Mogłabym spełnić swoje trzy życzenia, dzięki czemu w ciągu jednego dnia spełniłyby się moje trzy największe marzenia... a jakie, to zostanie już moją tajemnicą ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Obserwuję jako: Książkowe Zacisze
  E-mail: ksiazkowezacisze@gmail.com
  Lubię jako: Książkowe Zacisze
  Zapoznałam się z regulaminem ;)
  Zadanie konkursowe:

  Z reguły jestem kotem, co chadza własnymi ścieżkami.
  Czasem bywam leniwcem - obijam się godzinami.
  Gdy trzeba, zmieniam się w myszkę, w kącie cicho siedzącą.
  Jak czasem za późno wstanę, to jestem gazelą pędzącą...

  Lecz jeśli się zmienić mogę, od stóp do głów, w jedno zwierzę,
  to z pełnym przekonaniem świat na skrzydłach przemierzę!
  Chcę być małą jaskółką, co się nie rzuca w oczy,
  i sobie na spokojnie, podniebne życie toczyć.

  Od zawsze mnie kręcą skrzydła, lotnicze eskapady
  - chcę świat zobaczyć z góry, nie szukam z nikim zwady.
  Kusi mnie błękit nieba i każda mała chmura,
  chcę odbyć powietrzny spacer, odziana tylko w pióra.

  Pragnę się odbić od ziemi i bawić się z wiatrem w berka,
  zostawić wszystko w dole - niech świat na mnie w górę zerka.
  Więc, jeśli zmienić się mogę, to będę powtarzać w kółko:
  marzę o parze skrzydeł i byciu małą jaskółką!

  OdpowiedzUsuń
 15. Obserwuję jako: Gosia
  E-mail: gosia.s012@gmail.com
  Lubię fanpage jako: Gosia Stępień
  Zadanie konkursowe: Gdybym mogła być przez jeden dzień zwierzęciem z pewnością wybrałabym czarną pumę.
  Jest ona piękna i zdecydowanie zawsze zazdroszczę jej klasy i gracji, z którą potrafi się poruszać! Czarna puma jest dodatkowo bardzo szybka i pozwoliłaby mi wiele zwiedzić przez ten jeden dzień, a poza tym miałabym możliwość poczuć jak to jest kiedy wszyscy czują do mnie szacunek i się mnie boją, bo na co dzień jestem zdecydowanie uśmiechnięta i raczej nie zdarza mi się wzbudzać strachu w ludziach :)
  Zapoznałam się z regulaminem.

  OdpowiedzUsuń